Pravidelné upratovanie

Naša spoločnosť Vás odbremení od každodenných starostí s upratovaním administratívnych budov, peňažných ústavov, obchodných centier, školy, hotelov a ostatných objektov, čím Vám vznikne väčší priestor pre Váš odborný rast.

Popis služby

Zabezpečíme za Vás všetky každodenné upratovacie práce od umývania podláh, vysávania cez upratovanie sociálnych a hygienických zariadení až po umývanie okien. V prípade potreby sa postaráme aj o všetky druhy špeciálneho čistenia a upratovania.

-

Poskytovanie upratovacích služieb prispôsobíme Vašim požiadavkám a chodu jednotlivých pracovísk. Najvýhodnejší je denný režim upratovania, pri ktorom je upratované každý deň a predmety a veci sa pravidelným upratovaním ošetrujú a tak sa im predlžuje životnosť.

 
 

Zdravotnícke zariadenia

V zariadeniach, v ktorých sa vykonávajú epidemiologicky závažné činnosti má dôležitú úlohu dôkladná mechanická očista celého prostredia.

Popis služby

Pre dodržiavanie hygienického režimu je dôležité vypracovanie harmonogramu upratovacích prác a dezinfekčného plánu a jeho dodržiavanie v praxi.

-

Frekvencia upratovania sa zvyšuje v závislosti od kategórie oddelenia a vždy podľa epidemiologickej situácie, používame roztoky v predpísanej koncentrácii.

 

Technická správa budov

Poskytujeme komplexu starostlivost o technický stav objektu klienta. Pravidelné vnútorné upratovanie kancelárií i spoločných priestorov. Exteriérové upratovanie a špeciálne upratovacie práce, bezpečnostné a recepčné služby vrátane úpravy vonkajšej zelene objektov.

Venujeme sa

– odborná elektrická zabezpečovacia signalizácia
– elektrická požiarna signalizácia
– ostatné elektrické zariadenia
– rozvod tepla, vzduchotechnika
– klimatizácia, výťahy
– sanitárne zázemie

.

– upratovanie sociálneho zázemia
– doplňovanie hygienických potrieb
– služby deratizácia, dezinfekcia, dezinsekcia
– fyzická ostraha majetku, údržba zelene

 
 
 

Špeciálne upratovanie

Špeciálne ošetrenie podláh typu mramor, travertín, patix, PVC prevádzame nanášaním metalových voskov. Starostlivosť o vonkajšie priestory, prístupové komunikácie, zeleň, parky. Dezinfekcia, dezinsekcia a deratizácia (DDD).

Popis služby

Vlastníme špeciálnu techniku, pomocou ktorej sa Vám vieme na vysokoodbornej úrovni postarať o vonkajšie priestory.

.

Špeciálne ošetrená podlaha sa stáva protišmykovou aj za mokra. Je to náročná a pracná činnost‘, preto je dôležité dodržat‘ technologický postup.

 

QLEEN - čistenie vozov, vlakov a lodí

QLEEN sa u nás i v zahraničí používa na údržbu rýchlovlakov, autobusov, nákladných automobilov i niektorých lodí. Demineralizovaná voda použitá v systéme umožňuje efektívne udržiavať a chrániť transporty, ktoré potom vydržia dlhšie funkčné a čisté.

Systém QLEEN má naozaj široké využitie. Vďaka tomu, že demineralizovaná voda umožňuje čistenie bez pridania chémie, môžete čistiť bez obáv o zdravie pracovníkov i okoloidúcich chodcov. Presklené plochy, hliníkové i plechové fasády, omietky i ďalšie kombinácie materiálov – nič nie je pre systém QLEEN problém.

 
 
 

Čistenie presklených plôch, fasád a sol. panelov

Klasické presklené fasády, naklonené presklené plochy dokonca aj kopulovitého tvaru – to všetko zvláda QLEEN umyť perfektne a bez šmúh. Vďaka demineralizovanej vode zostane povrch dlho čistý a opakované umývanie je jednoduchšie.

Čistenie fasád

QLEEN je možné použiť aj pre čistenie omietok, či fasád z plechu alebo hliníku. Pomocou rotačných kief je čistenie omietok účinné a rýchle.

Čistenie sol. panelov

Dnes už je všeobecne známe, že efektivita FV panelov môže byť z dôvodu zašpinenia razantne klesnúť. QLEEN ponúka veľmi účinné a nákladovo neprekonateľné čistenie týchto plôch.

 

Tepovanie

Pri tejto pracovnej činnosti využívame modernú techniku – tepujeme strojne extrakčnou metódou, pri vel’kom znečistení používame kombinovanú metódu. Do tepovacieho stroja – extraktora nalejeme do nádrže vodu s predpísaným množstvom špeciálneho tepovacieho prípravku pre stroje so zníženou penivost’ou. Koberec najprv povysávame. Ak sú na ňom fl’aky, tieto pomocou špeciálnych prípravkov odstránime.

Kombinovaná metóda spočíva v tom, že koberec najprv vydrhneme jednokotúčovým drhnúcim strojom s kefou určenou na textilné podlahoviny a roztokom tepovacieho prípravku. Potom použijeme extraktor, ktorého princíp činnosti spočíva v tom, že tryskami je tepovací roztok vstrekovaný do podlahoviny pod vysokým tlakom.

 
 
 

Letná a zimná údržba trávnatých plôch, ciest a chodníkov

Letná údržba zahŕňa predovšetkým údržbu zelene, kosenie trávnikov, strihanie okrasných drevín, a taktiež čistenie a zametanie priľahlých ciest a chodníkov.

ÚDRŽBA ZELENÝCH PLÔCH

*   kosenie trávnatých plôch
*   vyhrabávanie pokosenej trávy spojené s odvozom
*   zakladanie nového trávnika
*   zavlažovanie trávnikov
*   prevzdušňovanie
*   hnojenie trávy
*   orezávanie a strihanie kerov a drevín
*   mulčovanie

ÚDRŽBA SPEVNENÝCH PLÔCH

*   zametanie spevnených plôch
*   umývanie spevnených plôch
*   zbieranie nečistôt
*   vyprázdňovanie odpadkových košov
*   odstraňovanie žuvačiek

 

Cenová ponuka na mieru

Požiadajte o cenovú ponuku cez formulár nižšie, ozveme sa Vám a prekvapíme dostupnými cenami

Error: Contact form not found.

Pondelok - Piatok

Radi Vás privítame v našich vybraných pobočkách, počas pracovných dní od pondelka do piatku, v pracovnej dobe od 08.00 - 16.00. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!

Opýtajte sa

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať, Vaše otázky sme pripravení zodpovedať. V prípade požiadavky o cenovú ponuku nás oslovte cez formulár, ktorý sa nachádza vľavo.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com