Pravidelné upratovanie

Naša spoločnosť Vás odbremení od každodenných starostí s upratovaním administratívnych budov, peňažných ústavov, obchodných centier, školy, hotelov a ostatných objektov, čím Vám vznikne väčší priestor pre Váš odborný rast.

Popis služby

Zabezpečíme za Vás všetky každodenné upratovacie práce od umývania podláh, vysávania cez upratovanie sociálnych a hygienických zariadení až po umývanie okien. V prípade potreby sa postaráme aj o všetky druhy špeciálneho čistenia a upratovania.

-

Poskytovanie upratovacích služieb prispôsobíme Vašim požiadavkám a chodu jednotlivých pracovísk. Najvýhodnejší je denný režim upratovania, pri ktorom je upratované každý deň a predmety a veci sa pravidelným upratovaním ošetrujú a tak sa im predlžuje životnosť.

 
 

Zdravotnícke zariadenia

V zariadeniach, v ktorých sa vykonávajú epidemiologicky závažné činnosti má dôležitú úlohu dôkladná mechanická očista celého prostredia.

Popis služby

Pre dodržiavanie hygienického režimu je dôležité vypracovanie harmonogramu upratovacích prác a dezinfekčného plánu a jeho dodržiavanie v praxi.

-

Frekvencia upratovania sa zvyšuje v závislosti od kategórie oddelenia a vždy podľa epidemiologickej situácie, používame roztoky v predpísanej koncentrácii.

 

Technická správa budov

Poskytujeme komplexu starostlivost o technický stav objektu klienta. Pravidelné vnútorné upratovanie kancelárií i spoločných priestorov. Exteriérové upratovanie a špeciálne upratovacie práce, bezpečnostné a recepčné služby vrátane úpravy vonkajšej zelene objektov.

Venujeme sa

– odborná elektrická zabezpečovacia signalizácia
– elektrická požiarna signalizácia
– ostatné elektrické zariadenia
– rozvod tepla, vzduchotechnika
– klimatizácia, výťahy
– sanitárne zázemie

.

– upratovanie sociálneho zázemia
– doplňovanie hygienických potrieb
– služby deratizácia, dezinfekcia, dezinsekcia
– fyzická ostraha majetku, údržba zelene

 
 
 

Špeciálne upratovanie

Špeciálne ošetrenie podláh typu mramor, travertín, patix, PVC prevádzame nanášaním metalových voskov. Starostlivosť o vonkajšie priestory, prístupové komunikácie, zeleň, parky. Dezinfekcia, dezinsekcia a deratizácia (DDD).

Popis služby

Vlastníme špeciálnu techniku, pomocou ktorej sa Vám vieme na vysokoodbornej úrovni postarať o vonkajšie priestory.

.

Špeciálne ošetrená podlaha sa stáva protišmykovou aj za mokra. Je to náročná a pracná činnost‘, preto je dôležité dodržat‘ technologický postup.

 

QLEEN - čistenie vozov, vlakov a lodí

QLEEN sa u nás i v zahraničí používa na údržbu rýchlovlakov, autobusov, nákladných automobilov i niektorých lodí. Demineralizovaná voda použitá v systéme umožňuje efektívne udržiavať a chrániť transporty, ktoré potom vydržia dlhšie funkčné a čisté.

Systém QLEEN má naozaj široké využitie. Vďaka tomu, že demineralizovaná voda umožňuje čistenie bez pridania chémie, môžete čistiť bez obáv o zdravie pracovníkov i okoloidúcich chodcov. Presklené plochy, hliníkové i plechové fasády, omietky i ďalšie kombinácie materiálov – nič nie je pre systém QLEEN problém.

 
 
 

Čistenie presklených plôch, fasád a sol. panelov

Klasické presklené fasády, naklonené presklené plochy dokonca aj kopulovitého tvaru – to všetko zvláda QLEEN umyť perfektne a bez šmúh. Vďaka demineralizovanej vode zostane povrch dlho čistý a opakované umývanie je jednoduchšie.

Čistenie fasád

QLEEN je možné použiť aj pre čistenie omietok, či fasád z plechu alebo hliníku. Pomocou rotačných kief je čistenie omietok účinné a rýchle.

Čistenie sol. panelov

Dnes už je všeobecne známe, že efektivita FV panelov môže byť z dôvodu zašpinenia razantne klesnúť. QLEEN ponúka veľmi účinné a nákladovo neprekonateľné čistenie týchto plôch.

 

Tepovanie

Pri tejto pracovnej činnosti využívame modernú techniku – tepujeme strojne extrakčnou metódou, pri vel’kom znečistení používame kombinovanú metódu. Do tepovacieho stroja – extraktora nalejeme do nádrže vodu s predpísaným množstvom špeciálneho tepovacieho prípravku pre stroje so zníženou penivost’ou. Koberec najprv povysávame. Ak sú na ňom fl’aky, tieto pomocou špeciálnych prípravkov odstránime.

Kombinovaná metóda spočíva v tom, že koberec najprv vydrhneme jednokotúčovým drhnúcim strojom s kefou určenou na textilné podlahoviny a roztokom tepovacieho prípravku. Potom použijeme extraktor, ktorého princíp činnosti spočíva v tom, že tryskami je tepovací roztok vstrekovaný do podlahoviny pod vysokým tlakom.

 
 
 

Letná a zimná údržba trávnatých plôch, ciest a chodníkov

Letná údržba zahŕňa predovšetkým údržbu zelene, kosenie trávnikov, strihanie okrasných drevín, a taktiež čistenie a zametanie priľahlých ciest a chodníkov.

ÚDRŽBA ZELENÝCH PLÔCH

*   kosenie trávnatých plôch
*   vyhrabávanie pokosenej trávy spojené s odvozom
*   zakladanie nového trávnika
*   zavlažovanie trávnikov
*   prevzdušňovanie
*   hnojenie trávy
*   orezávanie a strihanie kerov a drevín
*   mulčovanie

ÚDRŽBA SPEVNENÝCH PLÔCH

*   zametanie spevnených plôch
*   umývanie spevnených plôch
*   zbieranie nečistôt
*   vyprázdňovanie odpadkových košov
*   odstraňovanie žuvačiek

 

Tailor-made bid

Request a quote through the form below,we will get back to you and we will surprise you with affordable prices.

Monday - Friday

We would like to welcome you to our selected branches, during working days from Monday to Friday, during the working hours from 08.00 to 16.00. We are looking forward to your visit already!

Ask us

In the case of any questions, do not hesitate to contact us. We are ready to answer your questions. In the case of requesting a quote contact us through the form which you can find on the left.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com